ZIEHIER DE VOORLOPIGE LIJST  OPTREDENS

AUGUSTUS 2018

17/08/2018 VEEL BELOVENDE VLAAMSE TALENT WEDSTRIJD MET OPTREDEN DANNY FABRY DE LORK - GROTE BAAN - HAACHT-INSCHRIJVINGEN LORK-HAACHT 016/845.525. AVONDPROGRAMMA MET MENT TV EN PRIMO OM 20.00 UUR

19/08/2018 GOED TEN NIEUWEHOVE -PLATANENDREEF 16 - WAREGEM OM 16.30 UUR

19/08/2018 BAASRODE -DANSZAAL VICTORY OM 21.00 UUR MET DANSERESSEN

22/08/2018 20/07/2018 VEEL BELOVENDE VLAAMSE TALENT WEDSTRIJD MET OPTREDEN DANNY FABRY DE LORK - GROTE BAAN - HAACHT-INSCHRIJVINGEN LORK-HAACHT 016/845.525. AVONDPROGRAMMA MET MENT TV EN PRIMO

24/08/2018 VEEL BELOVENDE VLAAMSE TALENT WEDSTRIJD MET OPTREDEN DANNY FABRY DE LORK - GROTE BAAN - HAACHT-INSCHRIJVINGEN LORK-HAACHT 016/845.525. AVONDPROGRAMMA MET MENT TV EN PRIMO OM 20.00 UUR

25/08/2018 OPNAME MENT TV

25/08/2018 ZELE

26/08/2018 BOBBEJAANLAND - YESRTERDAYLAND - OLENSTEENWEG 45-KASTERLEE- PODIUM LAGE LANDEN

29/08/2018  VEEL BELOVENDE VLAAMSE TALENT WEDSTRIJD MET OPTREDEN DANNY FABRY DE LORK - GROTE BAAN - HAACHT-INSCHRIJVINGEN LORK-HAACHT 016/845.525. AVONDPROGRAMMA MET MENT TV EN PRIMO OM 20.00 UUR

30/08/2018 20/07/2018 VEEL BELOVENDE VLAAMSE TALENT WEDSTRIJD MET OPTREDEN DANNY FABRY DE LORK - GROTE BAAN - HAACHT-INSCHRIJVINGEN LORK-HAACHT 016/845.525. AVONDPROGRAMMA MET MENT TV EN PRIMO OM 20.00 UUR

SEPTEMBER 2018

02/09/2018 SINT-NIKLAAS - OMA4S BRASSERIE  - 3 NUMMERS

02/09/2018 SINT-PIETERS-LEEUW P.VANDELMANSTRAAT 1 A OM 18.45 UUR MET DANSERESSEN

03/09/2018 LEUVEN (KERMIS) DIESTERSTR. PLEIN - MARENGO OM 16.00 UUR MET DANSERESSEN

VERLOF VAN 04/09/2018 TOT 11/09/2018

12/09/2018 HULDENBERG - GANSPOEL 2 OM 15.15 UUR

13/09/2018 BAASRODE - DANSZAAL VICTORY-DISTELSTRAAT OM 14.30 UUR MET JACKY LAFON

16/09/2018 WONDELGEM 9032 - ZAAL DE ZULLE-BOTESTRAAT 98 OM 15.00 UUR

16/09/2018 BRASSCHAAT-RUITERSHAL-GEMEENTEPARK 10 OM 18.00 UUR

17/09/2018 KAPELLEN - ZANNEWENDE-KERKSTRAAT OM 14.30 UUR

18/09/2018 BOORTMEERBEEK  - MOVRI OM 14.00 UUR

18/09/2018 DUFFEL - KWAKKELEN BERG 1 OCMW - ZORGCAMPUS OM 16.30 UUR

19/09/2018 BOORTMEERBEEK - MOVRI OM 14.00 UUR

23/09/2018 TORHOUT - BURG 31 OM 15.00 UUR

24/09/2018 NINOVE - DE MUSTANG- BRAKELSTEENWEG 449 OM 17.00 UUR

30/09/2018 DE ROTONDE OM 16.00 UUR

OKTOBER 2018

01/10/2018 MERKSEM ZAAL ST. BARTHOLOMEUSSTRAAT 9 A OM 15.00 UUR

03/10/2018 LANDEN

05/10/2018 HERK-DE-STAD C.CENTRUM DE MARKTHALLEN OM 14.00 UUR

13/10/2018 GINGELOM ZAAL ELEKERLYE - SINT PIETERSTRAAT OM 23.30 UUR

15/10/2018 VELZEKE - PARASOL OM 16.30 UUR

20/10/2018 OUDENAARDE - SALON MONTOVANI MET DANSERESSEN OM 14.00 UUR

20/10/2018 OOSTENDE - ZANDVOORDESTRAAT 469 (TENT) OM 18.00 UUR

20/10/2018 ZELE - NEW GARDEN - GENTSESTEENWEG 192 OM 22.00 UUR

21/10/2018 LUBBEEK SHOWNAMIDDAG VAN 14-18.30 UUR MET VELE ARTIESTEN - STAATSBAAN-SINT BERNARD

21/10/2018 BAASRODE - DANSZAAL VICTORY - DISTELSTRAAT OM 21.00 UUR

28/10/2018 OMA ' S BRASSERIE SINT-NIKLAAS OM 16.00 UUR

29/10/2018 AARTSELAAR - REETSESTEENWEG 75 (TENT) OM 15.00 UUR

VERLOF VAN 30/10/2018 TOT 06/11/2018

NOVEMBER 2018

07/11/2018 HAACHT * DE LORK SHOW MET ANDERE ARTIESTEN OM 14.00 UUR

10/11/2018 BORGLOON- BOMMERHOVENLAAN 10 A C.C.PANISHOF OM 22.00 UUR

11/11/2018 SINT-NIKLAAS OMA BRASSERIE OM 15.00 UUR

13/11/2018 LIEDEKERKE GC WARANDE - OPPERSTRAAT 31 14.30 UUR

16/11/2018 HERK_DE_STAD - MARKT 2 C.CENTRUM DE MARKTHALLEN OM 14.00 UUR MET WENDY VAN WANTEN

17/11/2018 - 18/11/2018 VERLOF

19/11/2018 HERENTALS

20/11/2018 HERENTALS

21/11/2018 HERENTALS

23/11/2018 NIEUWERKERKEN - KERSTRAAT 132  - SPORTHAL - HALEN OM 16.00 UUR

23/11/2018 HAACHT DE LORK - GROTE BAAN MET DANSERESSEN OM 20.00 UUR

24/11/2018 GENT - ZAAL CAMEO - FRANS VAN RIJHOVENLAAN 119 OM 15.30 UUR

24/11/2018 LONDERZEEL JDK HAL AMBACHTSTRAAT - INDUSTRIETERREIN 

26/11/2018 MIDDELKERKE-STILLE MEERS PRIVE 14.30 UUR

27/11/2018 MIDDELKERKE-STILLE MEERS PRIVE 14.30 UUR

28/11/2018 HERENTALS

29/11/2018 HERENTALS

DECEMBER 2018

02/12/2018 APPELS 9200 - DENDERMONDE - GILDENHUIS - VRIJSTRAAT 1 NAMIDDAG

08/12/2018 STEKENE - GILDEHUIS - DORPSTRAAT 42 OM 23.00 UUR

09/12/2018 DE ROTONDE

09/12/2018 BAASRODE - DANSZAAL VICTORY 

10/12/2018 NINOVE

14/12/2018 HERK DE STAD C.CENTRUM DE MARKTHALLEN OM 14.00 UUR

16/12/2018 HAALTERT - MIDDELKOUTER 10 OM 16.00 UUR

20/12/2018 BAASRODE - KERSTSHOW

21/12/2018 VELDEGEM

22/12/2018 LUBBEEK

23/12/2018 SINT NIKLAAS

VERLOF VAN 24/12/2018 TOT 08/01/2018






ANDERE DATA'S VOLGEN NOG












Make a free website with Yola